Candela Lazer Epilasyon

76fa1250c7Alexandrite Candela Lazer;

Alexandrite Candela Gentle Lase Pro Sistemleri FDA tarafından onaylanmıştır Alexandrite Candela Gentle Lase Pro Lazerin yaydığı dalga boyları ( 755 nm) en güçlü şekilde kıldaki melanini hedefler ve çevredeki dokuları minimum seviyede etkiler.

Bu seçici etkisinden ortaya çıkan yarar seçici fototermolizin temelini oluşturur. Alexandrite sistemi istenmeyen tüyleri yok ederken ciltte oluşacak lekelenme ve yanma gibi etkileri minimize eder.

Alexandrite Lazer Epilasyon da başarılı sonuç için lazer epilasyon uygulaması cilt rengi ve kıl yapısına ve uygulanacak vücut bölgesine en uygun lazer tipi ve dozunun seçimi ile başlamalıdır. Lazer epilasyon uygulaması sırasında cilt soğutulmalıdır. Çift soğutma ile Seans esnasında Soğuk Gaz ve Soğuk Hava beraberce kullanılarak ciltte problem oluşmasını en aza indirirken seansların çok daha konforlu olmasına yol açar.

Candela Gentle Lase Pro Cihazının Avantajları

1- Epilasyonun hemen ardından cildin pürüzsüz olarak görünmesi

2- Yapısı incelmiş kıllarda etkinliği yüksektir.

3- Büyük çalışma alanlarında hızlı olması.

4- Cryo-6 Hava soğutma sistemi entegrasyonu ile uygulama.

5- Seans aralıkları daha uzundur.

Candela’nın patentli tasarımı olan Dynamic CoolingDevice™ (DCD™) sürekli ve tekrarlanabilir epidermal soğutma ile hastalarınıza benzersiz konfor sağlar. DCD™ sürekli, tekrarlanabilir ve ayarlanabilir epidermal soğutma teknolojisi ile hasta güvenliğini en üst seviyeye çıkarmıştır.

DCD™, kriyojen soğutucu cildin üst katmanlarını laser pulse’undan önce ve sonra, milisaniye cinsinden ayarlanabilir püskürtme/duraklama süreleri ile tedaviye hazırlar. DCD™’nin eşsiz tasarımı tüm süreç sırasında mükemmel görüş sağlar. Lazer ne kadar hızlı çalışsa da aynı epidermal korumayı sağlar.