Dermapen

i3rezhskdermapen

Dermapen

Cilt sıkılaştırma, toparlama ve cilt gençleştirme. Akne skarları veya yara iyileştirme. Kırışıklık ce ince çizgileri azalma. Çatlakların azaltılması. Alopesi tedavisi. Dermapen ile cildi dik açıya delen çoklu iğneler kullanılır. Bu sayede verdiği minimal epidermal hasarla daha güvenli ve etkin cilt gençleştirme sağlar. Dermapen’ in otomatik titreşim fonksiyonu uygulamada konfor sağlarken, acıyı azaltır. Ürün emisyonunu arttırdığı için daha etkili sonuçlar sağlar. Dermapen en az Fraksiyonel Lazer, IPL,Lazer cilt yenileme ve kimyasal peelingler kadar etkilidir. En hayret verici olan avantajı ise diğer önde gelen alternatif sistemlere göre çok daha ucuz olmasıdır.

Dermapen herhangi bir dermatolojik veya estetik tıbbi uygulama için mükemmel bir yardımcı olacaktır. Benzersiz Dermapen mikro iğneleme cihazı ayarlanabilir iğne derinlikleri, tedavi yoğunluğu, arttırdığı etkinlik ve problemi bölgelerde fokuslanabilmesi sayesinde çok yönlü tedavi olanakalrı sağlar.

Dermapeni cilt yenileme, cilt yüzeyinin düzeltilmesi, ince çizgiler, anormal pigmentasyon gibi pek çok cilt problemi için birleşik bir tedavidir.