Diode Lazer Epilasyon

diode lazerDiode Lazer Epilasyon ile Kalıcı Çözüm.

Diode Lazer Nedir?

Diode Lazer epilasyonda mavi ışık sistemine sahip, ağrı ve acının en aza indirildiği uygulamadır. Seans süresi diğer Lazer cihazları olan “Alexandrite Lazer”, “IPL Lazer ”, “ND-YAG Lazer” sistemlerine göre daha kısadır. Seans süresinin kısa olması Diode Lazer’i diğer sistemlerden ayıran ilk özelliğidir. Gelişen teknolojiyle birlikte üretilen en yeni lazer sistemlerindendir.

Ağrısız, acısız bir epilasyon ve kısa bir uygulama süresine sahip yılın her döneminde uygulanabilir.

Diode Lazer ile  Ütüleme Epilasyon’un Avantajları Nelerdir?

Diod lazer ile ütüleme epilasyon her tene uygulanabilir bronz tenli olsanız bile yaptırabileceğiniz bir uygulamadır. Alexandirite Lazer’e göre kıl köklerinde daha derine inmeye imkan sağlar. Milimetrik farklar bile epilasyon için çok önemlidir. Lazer’in hedefi bilindiği üzere kıl kökleridir ve insan vücudunda sırt kısmındaki deri diğer bölgelere göre daha kalındır. Lazer deri altına az etki ederse epilasyonun başarısı sınırlanır. Diode lazer özellikle erkeklerde sırt ve omuz bölgeleri içinde ideal bir epilasyon yöntemidir. İnce ve sarı tüylerden kurtulmak için Diode Lazer ideal sistemdir. Tüm yüz, sırt, omuz, kollar ve genital bölgeniz içinde Diode Lazer ile  ütüleme epilasyonu öneriyoruz.

Diode Lazer ile Ütüleme Epilasyon Nasıl Yapılır?

Diode Lazer 810 nm dalga boyunu kullanarak 1 saniye’de 10 atış yaparak yanma ve acı hissi duymamanıza olanak verir. Uygulama yaptıran kişiye masaj hissi vererek epilasyon işleminin son derece rahat geçmesi sağlanır. Başlığındaki soğutma özelliği sayesinde cildinizin tahriş olmasını engeller. Diğer lazer yöntemlerinden en temel farkı belli bir bölgeye sabit atışlar yerine ütü yapar gibi başlığın cilt üzerinde gezdirilmesidir.

Diode Lazer ile Ütüleme Epilasyon Kaç Seans Uygulanır?

Normal şartlarda uygulama 4-6 seans arası sürer istisnai durumlarda ise 8 seansa kadar çıkabilmektedir. İşlemi uygulayan uzmanlarımız size tüm bu konularda gerekli bilgileri seans öncesinde verecektir.

Diode Lazer ile Ütüleme Epilasyon Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Bilindiği üzere birçok lazer sistemi yaz aylarında uygulanamıyor bunun sebebi cildimizde oluşturduğu yanma, tahriş ve kızarıklıkların öğlen güneşiyle birlikte olumsuz cilt problemlerine sebep olmasıdır. Diode Lazer ile ütüleme epilasyondan sonra ise uygulama yaptıran kişilerden sadece solaryum’a girmemeleri ve yaz aylarında öğlen sıcaklarında güneşlenmemelerini tavsiye ediyoruz bu önerilere uyulduğu takdirde Diode lazer’e bağlı herhangi bir problem yaşamayacaksınız.

Diode Lazer ile Ütüleme Epilasyon’u Nerede Yaptırabilirim?

Diode Lazer ile Ütüleme Epilasyon’u Nerede Yaptırabilirim?

Diode Lazer ile ütüleme epilasyon işlemini Dermoxy Güzellik ve Estetik Merkezimizde güvenle yaptırabilirsiniz.

İstenmeyen tüylerinizden Dermoxy Güzellik ve Estetik Merkezi’nde  Diode Lazer ütüleme epilasyon uygulamasıyla vedalaşabilirsiniz.